Cestování

Terravision je online platforma specializující se na letištní transfery a další dopravní služby v Evropě. Jeho hlavním cílem je poskytnout uživatelům jednoduchý a spolehlivý způsob, jak se dostat z letiště do jejich cílových destinací.
Bře 23

mytrip.com

Mytrip je komplexní platforma pro rezervaci letů, hotelů a aut, nabízející širokou škálu služeb pro cestovatele. Jeho hlavní stránka nabízí snadné vyhledávání letů a poskytuje užitečné informace o dalších nabízených službách.
Bře 21

trivago.sk

Trivago.sk je online platforma zaměřená na porovnávání nabídek ubytování z různých rezervačních portálů a hotelových stránek. Jeho hlavním cílem je poskytnout uživatelům snadný a rychlý přehled o dostupných možnostech ubytování a jejich cenách.
CK DAKA je cestovní kancelář, která nabízí široký výběr zájezdů do různých destinací. Jedná se o komplexní službu, která zahrnuje nejen letenky, ale také ubytování a doprovodné aktivity.
Qatar Airways je webová platforma zaměřená na poskytování cestovních upozornění a informací pro cestující. Hlavním cílem webu je poskytnout užitečné a aktuální informace o různých aspektech spojených s cestováním, zejména v souvislosti s lety společnosti Qatar Airways.
CheapOair je online platforma specializující se na rezervaci levných letenek a dalších cestovních služeb. Webová stránka nabízí uživatelům možnost porovnávání cen letenek od více než 500 leteckých společností, rezervaci hotelů, půjčování aut a balíčků dovolených.
Bře 18

gocity.com

Go City® je online platforma zaměřená na poskytování průvodce pro cestovatele, kteří hledají zážitky a atrakce ve svých oblíbených destinacích po celém světě. Zde je přehled plusů a mínusů této stránky:
AirAsia.com je webová platforma, která nabízí širokou škálu služeb souvisejících s cestováním, včetně rezervace letů, hotelů a dopravy. Jeho hlavním cílem je poskytnout uživatelům pohodlné a efektivní prostředky pro plánování a rezervaci jejich cest.
Bře 15

airalo.com

Airalo je inovativní platforma, která se specializuje na poskytování eSIM (digitálních SIM karet) s globálním pokrytím za dostupné ceny. Tento web je ideálním řešením pro cestovatele, kteří chtějí zůstat online kdekoli na světě, aniž by platili vysoké roamingové poplatky.
Bře 15

esky.cz

Web eSky.cz se specializuje na nabízení levných letenek, ubytování, balíčků pro eurovíkendy a dovolené. Jeho hlavním cílem je umožnit cestovatelům cestovat za dostupné ceny a snadno organizovat své cesty.