Zvířátka

Bře 20

bitiba.cz

Bitiba.cz je specializovaný internetový obchod zaměřený na prodej krmiva a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Jeho hlavním cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment produktů za konkurenceschopné ceny a zajišťovat pohodlné a spolehlivé doručení až do domu.
Bře 15

krmeni.cz

Krmení.cz je komplexní online platforma, která se specializuje na produkty a služby pro domácí mazlíčky. Hlavními pilíři webu jsou doprava zdarma od 899 Kč, věrnostní program, veterinární poradna a blog, který nabízí užitečné informace a tipy pro péči o zvířata. Web je přehledný a nabízí široký sortiment produktů pro psy, kočky, hlodavce, ptáky,...
Bře 15

zoohit.cz

Zoohit.cz je specializovaný internetový obchod zaměřený na potřeby a krmiva pro domácí zvířata, který nabízí širokou škálu produktů pro psy, kočky, malá zvířata, ptáky, akvaristiku a koně. S více než 11 000 produkty a značkami jako jsou Purizon, Smilla, nebo Wolf of Wilderness. Web slibuje kvalitní výběr za příznivé ceny.
Malujememazlicky.cz je specializovaný web, který se zaměřuje na vytváření ručně malovaných portrétů milovaných domácích mazlíčků. Poskytuje zákazníkům možnost objednání portrétu jejich mazlíčka na základě poskytnutých fotografií. Web nabízí různé možnosti zpracování, včetně volby rámu nebo plátna, velikosti obrazu, barev pozadí a dalších detailů.