Hračky, Hry

Bře 15

gokids.cz

GoKids.cz je online platforma, která nabízí širokou škálu kurzů a seminářů zaměřených na výchovu dětí s láskou i rozumem. Jejich hlavním cílem je podpořit rozvoj smyslů, jemné motoriky a řeči u dětí, a to prostřednictvím inspirativních aktivit a programů.
Web se specializuje na prodej moderních stolních her a příslušenství, stejně jako na produkty z vlastní 3D tiskárny. Nabízí široký sortiment her, které se vyznačují atraktivním grafickým zpracováním a slibují hodiny zábavy pro jednotlivce i skupiny. Zde jsou plusy a mínusy tohoto webu:
Bře 10

skibi.cz

SKIBI.cz je internetový obchod zaměřený na dětské oblečení, obuv, sportovní vybavení, školní potřeby, hračky, knihy, dětský nábytek a další doplňky. Web se pyšní svou uživatelsky přívětivou platformou a nabízí široký sortiment produktů pro děti všech věkových kategorií.
Čvc 29

lego.cz

LEGO Insiders představuje rozsáhlý sortiment LEGO produktů, které osloví jak mladší, tak starší fanoušky této legendární stavebnice. Webová stránka nabízí širokou škálu tematických sad, které zahrnují oblíbené franšízy jako Lord of the Rings, Disney, Star Wars a další. Týdenní tipy a novinky udržují uživatele informované o nejnovějších přírůstcích...
Kvě 07

pompo.cz


Obsah webové stránky Pompo.cz se zaměřuje na prodej hraček a příslušenství pro děti, přičemž nabízí široký sortiment zboží od různých značek. Stránka je strukturována do několika sekcí, včetně výběru hraček podle kategorie (pro kluky, holky, miminka), stavebnic LEGO®, novinek a akcí.